У Києві через грип повністю зупинили навчання 57 шкіл, 53 – частково

У Києві у 57 школах повністю зупинене навчання через те, що рівень захворюваності на грип і ГРВІ в них перевищив 20%, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його даними, ще в 53 – відбулося часткове, покласове закриття.

«Наразі у столичних навчальних закладах спостерігається стрімка динаміка збільшення кількості учнів, які захворіли на грип і ГРВІ. У зв’язку з цим у школах призупиняється навчальний процес. Наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Деснянському й Оболонському районах», – цитує КМДА Поворозника.

Через зростання захворюваності на грип повністю чи частково навчання припиняють школи в різних містах України, зокрема, у Запоріжжі, Рівному, Львові, Миколаєві, Дніпрі.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я заявляє, що в Україні в жодній з областей епідемічний рівень захворюваності на грип та ГРВІ не перевищений, активність грипу залишається низькою.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, за минулий тиждень (29 січня – 4 лютого) на ГРВІ захворіли майже 214 тисяч людей.

Грип – це гостре респіраторне захворювання, яке викликається вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або близький контакт. Лікарі зауважують, що організм людини з віком має все меншу здатність самостійно справлятися із захворюваннями, тому рекомендується зробити щеплення від грипу.

 

напишіть відгук: